UWAGA – PRACA

Interesuje cię praca Sprzedawcy w sklepie CENZIN i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu w Warszawie?

Jesteś osobą ambitną i swobodnie poruszasz się w branży i tematyce strzelectwa sportowego oraz militarno – myśliwskiej?

Wyślij nam swoje CV na adres sklep@cenzin.com. Być może szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa)
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • nadzór nad stanami magazynowymi
  • załadunek / rozładunek zamówień i dostaw oraz przyjmowanie dokumentów towarowych do systemu
  • obsługa zamówień ze sklepu internetowego

Wymagamy:

  • zainteresowania i znajomości tematyki broni, amunicji i wyposażenia specjalnego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomości pakietu Office
  • doświadczenia w obsłudze programów magazynowo-księgowych
  • doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego
  • dyspozycyjności zaangażowania, odpowiedzialności oraz wysokiej motywacji do pracy
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami, komunikatywności i kreatywności
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i branży
  • niekaralności – warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet usług medycznych
  • dofinansowanie pakietu sportowego
  • świadczenia zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie posiłków

Wszystkich Kandydatów prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CENZIN sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-957 Warszawa) przy ulicy Czerniakowskiej 81/83 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

CENZIN sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

CENZIN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-957 Warszawa) przy ulicy Czerniakowskiej 81/83 jako Administrator Danych Osobowych wypełniając obowiązek wynikający z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) niniejszym informuje, że Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania tych danych jest przepis art. 23 ust. 1 pkt 5 ww. Ustawy. Jednocześnie CENZIN sp. z o.o. informuje Państwa o prawie dostępu do treści danych, ich poprawiania, modyfikacji oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Państwa dane nie są udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem podmiotów i okoliczności ich ujawnienia przewidzianych przepisami prawa.